Модераторы форума:
ziArt, SergioV, Gloria, zavodnik, DRIVER 01
|
05.06.2012 22:04:28
/
5 сообщений
/
автор темы DRIVER 01
.
|
|
(
)
[
05.06.2012 22:04:28 (UTC +3)
]
Розкажіть хтось як зкешувати карти google спутник шоб не банили періодично на добу!!! пліззз.
|
(
)
[
05.06.2012 23:20:50 (UTC +3)
]
Дуже просто - почати кешувати необхідну карту не в ніч перед виїздом, або хоча б за пару днів :)
Або користуватися програмами, що змінюють твій зовнішній IP, так званими анонімайзерами. По іншому ніяк. А взагалі, зазвичай мені вистачає того "ліміту", який дає гугл, щоб скачати карту необхідного мені району в масштабах 10-16 і форматах Maps/Earth. Хіба що ти качаєш "областями" і "регіонами".
|
(
)
[
06.06.2012 14:29:13 (UTC +3)
]
ну 16 малувато як на мене. я намагаюсь в 17 викачати. і кешую волинь і рівненщину. ))
|
(
)
[
06.06.2012 15:09:26 (UTC +3)
]
Ну, я ж не знаю твій usecase використання САС-у :) Але, мені для квесту хватає і 16го масштабу. Все одно САС треба для того, щоб доїхати до об'єкту, а не видивулюваися на супутникових знімках код доїзду :) А на доїзді їхати навіть по "16-і" немає сенсу - 13-14 найбільш оптимально - і повороти всі видно, і при цьому "видимість" карти в 15-20 км, а не 5-6 як на "16-і". А додаткова "одиниця" масштабу приблизно вдвічі збільшує розміри карт (для мене це критично, оскільки потім я всі карти "пакую" в 1 файл для планшету) та час викачування.
|
(
)
[
06.06.2012 21:59:34 (UTC +3)
]
от був би у вам морква в команді тоді б ти зрозумів нашо 17 маштаб. Коли навік показує об"ект справа, а морква на обєкті не знаходить мітку бо вона була з тої сторони будинку де він не подивився. а на супутнику можна було б чітко по координатам глянути шо там в полі будинок і шо кори кажуть на нього а не бігати по коровникам яких поряд нтук 6 шукати мітку.
от херня яка
|
|
|
|